Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa ESO. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
8

Langa ESO. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, langa benzinaria ESO, Profi si mijloacele de transport in comun, pozitie excelenta, la ETAJUL 1, decomandat, terasa, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 106.000 Euro. Tel 0783073754 ...

2000 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.
4
1

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.

Propun spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun, in bloc nou. La etaj intermediar, LIFT, bine compartimentat 53 mp + terasa. Incalzire in pardoseala, geamuri tripane, zidarie complet caramida, loc de parcare. Exista ...

370 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Model deosebit, suprafata generoasa. 2 Bai. Terasa spatioasa.
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in complex rezidential nou, in zona Girocului, aproape de ESO si Profi, la etaj intermediar, LIFT. Suprafata generoasa 73 mp + Terasa de 17 mp, 2 Bai. Finisat la cheie cu posibilitate personalizare, geamuri tripane, zidarie caramida Exista posibilitatea de a ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.
3
10

Pozitie excelenta. 4 Dormitoare. Bucatarie inchisa.

De vanzare duplex intr- o pozitie foarte buna, aproape de str. Mielei - Giroc, cu urmatoarea compartimentare: Parter: hol, baie, birou, debara sub scara, bucatarie inchisa, camera de zi, terasa; Etaj: hol, 3 dormitoare, dressing, baie, balcon; Pod: spatiu depozitare. Duplexul dispune de incalzire in ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.
7

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.

Vand apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Prospero, de Parcul Adolescentei, de Profi, in bloc izolat termic exterior. Renovat (doar baia nu a fost recent renovata), instalatie electrica schimbata in totalitate, geamuri termopan, usi noi. Disponibil imediat. Pret 89.990. Tel 07830737 ...

1956 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.
20
6

Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Girocului, la doi pasi de ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Bloc NOU. Suprafata generoasa, 2 bai, dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie. Incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat. Gradina proprie, terasa. Complet mobilat si ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren de 1942 mp, in Timișoara, COMISION 0% - ID V4770
20
8

ID intern: V4770 Casa cu 8 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, formata din 2 corpuri de cladire. Prima constructie are un regim de inaltime pe parter fiind construita in anul 1970 si renovata complet in anul 2022. Aceasta ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.