Promovat
Bloc nou. Parcare inclusa. Caramida integral. Etaj 1 si etaj 2.
6
1

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2025 in zona Unitatii Militare, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1, 2 si 3 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie", care beneficiaza si de locuri de parcare incluse in pret. ...

2124 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, complet renovat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 dintr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 46 mp utili. Compartimentare: - Hol de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, decomandat, cu centrala proprie, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter si are suprafata de 52 mp utili. Acesta dispune de o boxa sub apartament de 17 ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
9
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 59 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1558 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie
9

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etaj 4 într-un bloc cu 4 etaje si acoperiș cu țiglă. Compus din 2 camere, o baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Cu o suprafață de 55 mp, apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare și ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului amenajat centrala proprie
8

De vanzare apartament de 2 camere , confort 1 . decomandat , situat in zona Girocului vis a vis de Prospero . Apartamentul se afla la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje si aqcoperis tiglaq,construit in 1982 , avand suprafata utila de 44mp ,apartamentul este compus din 2 camere , 1 baie cu aerisire naqturala ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere  Girocului langa Parcul Adolescentei bloc izolat
7

Apartament 2 camere Girocului langa Parcul Adolescentei bloc izolat

De vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat confort 1 , situat in zona Calea Girocului ,langa Parcul Adolescentei. Apartamentul se afla la etajul 4 al unui bloc cu acoperis tigla si izolat termic construit in 1982. Apartamentul are o suprafata utila de 52mp si o boxa inscrisa in C.F.Apartamentul ...

1419 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la etajul 3 în zona Girocului langa Spitalul Judetean amenajat
10

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,amenajat în zona Girocului langa Spitalul Judetean.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje. Apartamentul este compus din 2 camere, baie cu aerisire naturala, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat ...

2126 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat etaj 3 langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 din 5 in zona Girocului,bloc izolat termic,aproape de Spitalul Judetean. Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine alimentare, supermarket-uri, banci, ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Girocului
9
2

Apartament cu 2 camere centrala proprie Girocului

Va propunem spre vanzare apartament în zona Girocului, etaj 4 din 4, vis-a-vis de Prospero. Bloc cu acoperis de tigla, casa scarii renovata, anvelopat exterioar cu poliester de 10 mp. Are o suprafata de 45 mp UTILI, compus din 2 camere, baie, bucatarie, balcon, geam termopan, centrala termica cu instalatie ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare cu 2 camere Girocului
6
2

Apartament de vânzare cu 2 camere Girocului

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, spaţios şi luminos, situat în zona Girocului Imobilul este amplasat într-un bloc nou, la etajul 2 din 5 cu lift şi dispune de o suprafaţă utilă de 60 mp. Apartamentul este ideal atât pentru locuinţă personală, cât şi ca investiţie în vederea ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea