Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
69

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului
3

Teren Bloc Braytim - Girocului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2 parcele de bloc, situate in Zona Girocului, Braytim. Terenurile au certifcat de urbanism pentru locuinte colective si beneficiaza de toate utilitatile. Pret: Parcela 1700 mp - 680.000 euro. Parcela 2900 mp - 1.015.000 euro. Contact: 0732 608 477.

1,700 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
69

De vanzare garsoniera in zona Girocului

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa
6

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces facil la transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Configuratia este formata din doua camere, in regim open space, cu posibilitatea de inchidere a bucatariei. Dispune de un hol spatios, ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare   Zona Girocului
2
4

Teren intravilan de vânzare Zona Girocului

O oportunitate excelentă pentru construcția unei locuințe într-o zonă apreciată și liniștită. Terenul este situat într-o zonă foarte bună de case, cu trafic redus și un mediu plăcut pentru locuit. Suprafață teren: 647 mp Front stradal: 28,91 m Terenul este împrejmuit cu gard de plasă. Ideal pentru ...

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Zona Girocului
6
1

Apartament 2 camere | Zona Girocului

Apartament 2 camere, confort 1 Zona Girocului, lângă Spitalul Județean Se oferă spre vânzare un apartament cu două camere, confort 1, situat la parter înalt, cu o suprafață utilă de 55 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp. Proprietatea este amplasată în zona Girocului, în imediata apropiere a Spitalului ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO
6
2

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO

*Apartamente noi 2 camere Giroc (zona ESO)** **Bloc nou P+3 cu lift** Se oferă spre vânzare apartamente cu 1, 2 și 3 camere, confort 1, decomandate, situate într-un bloc nou, modern, cu regim de înălțime P+3, dotat cu lift, în Giroc zona ESO. **Suprafețe utile:** de la 43 mp **Compartimentare:** * ...

2023 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Apartament de 2 camere in zona Girocului,50 mp,etaj 3 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1988,apartamentul este amplasat la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Piata Giroc,Spitalul Judetean si statiile liniilor 15,16 si 17. In apropiere se gasesc ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1473 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului