Promovat
Apartament cu 5 camere, 2 bai, decomandat, centrala zona Girocului
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 5 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, reabilitat termic si are o suprafata de 110mp+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie separata - ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este situat la mansarda unui bloc construit din BCA in anul 2015 si dispune de o suprafata utila de 64,83 mp, la care se adauga doua balcoane cu o suprafata ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea