Promovat
Apartament cu 5 camere, 2 bai, decomandat, centrala zona Girocului
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 5 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, reabilitat termic si are o suprafata de 110mp+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie separata - ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului
8
3

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului

Va propunem spre achizitie o casa cu 4 camere si cu teren 1070 mp si cu front stradal de 18 ml in zona Girocului. Casa este construita din cărămida, necesita renovare, beneficiaza de apă, canal, curent, centrala proprie pe gaz, acces auto. Suprafata utila este de 78 mp. Pretul solicitat de proprietar ...

2885 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere Calea Martirilor
9
10

3 camere Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului etaj 3 aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market Padurice amenajat clasic cu parchet faianta termopane centrala pe gaz pret 104000 euro

1552 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
25

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Girocului cu o suprafata de 24 mp, aflata la etajul 2. Se afla foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii! Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul din anunt!

1458 EUR/m2 | 24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, mobilat-utilat - Zona Girocului
17
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 1980, ...

2024 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului
8
4

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei este 2018, structura ...

1666 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
90

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea