Promovat
APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA
16
3

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA

Apartamentul se afla în zona Girocului, în imediata apropiere a străzii Mareșal Alexandru Averescu. Compartimentare decomandat, structurat astfel: - antreu, scara interioară, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare cu dressing, dormitor cu balcon, 2 bai.

791 EUR/m2 | 158 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere Calea Martirilor
5

Apartament de vanzare 3 camere Calea Martirilor

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios, cu 3 camere, complet mobilat si utilat, cu centrala proprie, situat la mansarda unui bloc reabilitat termic, langa Spitalul Judetean. Compartimentare: -hol de acces; -dormitor; -bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; -camera de zi, luminoasa, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Girocului
6

Apartament 3 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale ...

1746 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

OX729 Girocului, Parter Inalt, Mobilat-Utilat
16

OX729 Girocului, Parter Inalt, Mobilat-Utilat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu trei camere in Timisoara, zona Girocului, situat la parterul inalt al unui imobil cu 4 etaje, compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Hol tranzit Doua dormitoare Baie Apartamentul beneficiaza de urmatoarele amenajari: usa intrare ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala termica proprie. Aproape de biserica din Girocului