Promovat
Apartament cu 5 camere, 2 bai, decomandat, centrala zona Girocului
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 5 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, reabilitat termic si are o suprafata de 110mp+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie separata - ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Girocului (fosta Lidia) | Etaj 2 | Renovat
10

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Girocului (fosta Lidia), la etajul 2, într-un bloc anvelopat. Apartamentul are o suprafață utilă de 46 mp și este renovat aproape integral, fiind pregătit pentru mutare imediată. Singura zonă rămasă de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Langa ESO. Curte proprie.
4
2

NOU. Langa ESO. Curte proprie.

Vand apartament cu 3 camere, in Bloc NOU - 2026, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Apartamentul dispune de CURTE, Debara. Zidarie complet caramida. ...

2063 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
4

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Comision 0% Apartament 3 camere, mobilat-utilat, zona Girocului
12
8

ID intern: V5012 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului aproape de Spitalul Judetean, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime de Subsol+ ...

1660 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire de birouri 8855 mp utili si parcare de 400 de locuri - ID V5308
1
3

ID intern: V5308 FOXFORT propune spre vanzare cladire de birouri cu suprafata utila de 8855 mp si teren de 14997 mp situata in Timisoara. Cladirea are un regim de inaltime P+3 etaje si are o curte privata cu 400 de locuri de parcare. Front stradal de 200 ml. Anul constructie este 1996, cladirea a fost ...

723 EUR/m2 | 8,856 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1