Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 5 camere plus anexe, zona Girocului
13
6

Casa individuala 5 camere plus anexe, zona Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare casa individuala cu 5 camere in zona Girocului. Locuinta este amplasata intr-o zona linistita, intre blocuri, aproape de scoli, gradinite, parcuri si centre comerciale. Ideala pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie. Proprietatea este ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372
13
3

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372

ID intern: V1372 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere LUMINOASE | etaj ideal | gata de mutare - zona Girocului
17

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Girocului, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1982, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 5 si dispune de o suprafata utila de 65 m², completata de un balcon de 3 m². Compartimentarea ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere pe 2 nivele, in zona Girocului - V8755
15
2

Apartament cu 3 camere pe doua niveluri, zona Girocului – Timisoara FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere si scara interioara, situat in zona Girocului, Timisoara, intr-un imobil P+3 construit in anul 2005, pe structura din beton si zidarie din caramida. Un avantaj important: ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
25

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Girocului cu o suprafata de 24 mp, aflata la etajul 2. Se afla foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii! Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul din anunt!

1458 EUR/m2 | 24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea