Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, Girocului, aproape de Padurice
17

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de Parcul Padurice si Piata Giroc, situat la parter, intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in ...

1946 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire de birouri 8855 mp utili si parcare de 400 de locuri - ID V5308
1
3

ID intern: V5308 FOXFORT propune spre vanzare cladire de birouri cu suprafata utila de 8855 mp si teren de 14997 mp situata in Timisoara. Cladirea are un regim de inaltime P+3 etaje si are o curte privata cu 400 de locuri de parcare. Front stradal de 200 ml. Anul constructie este 1996, cladirea a fost ...

723 EUR/m2 | 8,856 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Girocului Decomandat 2 Camere
6

Zona Girocului Decomandat 2 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Este situat in zona Girocului, disponibil la etajul 3 din 4. Are o suprafata de 46 mp utili plus balcon tip terasa ( nu este inchis) Centrala proprie pentru confortul termic si Aer conditionat pentru verile calduroase. Apartamentul ...

2130 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere langa Judetean 8900
5
1

Apartament 2 camere langa Judetean 8900

Vand apartament 2 camere la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, centrală termică,usi si geamuri PVC,rulouri ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea