Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Girocului
6

Apartament 3 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale ...

1746 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12
1

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului, etaj 5 cu pod
8
1

Apartament 2 camere Girocului, etaj 5 cu pod

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la etajul 5, intr-un imobil cu cinci etaje, cu pod pe toata suprafata apartamentului. Datorita amplasarii excelente, ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 5 camere plus anexe, zona Girocului
13
7

Casa individuala 5 camere plus anexe, zona Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare casa individuala cu 5 camere in zona Girocului. Locuinta este amplasata intr-o zona linistita, intre blocuri, aproape de scoli, gradinite, parcuri si centre comerciale. Ideala pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie. Proprietatea este ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea