Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 4 camere, teren 404 mp,acces auto,garaj, Girocului
9

APOSTU ESTATE va prezinta o proprietate exclusiva in zona Girocului- o vila eleganta cu 4 camere si o suprafata de 404 mp de teren. Aceasta proprietate este structurata pe Parter, Etaj si Mansarda si Pod, oferind o compartimentare bine gandita pentru a satisface cele mai exigente gusturi. Configuratia ...

933 EUR/m2 | 450 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 3 camere, etaj 3, centrala, clima- Zona Girocului
17
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, in Zona Girocului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: diverse magazine, piata, farmacii, cabinete medicale, statie pentru mijloace de transport ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
1

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Girocului (fosta Lidia) | Etaj 2 | Renovat
10

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Girocului (fosta Lidia), la etajul 2, într-un bloc anvelopat. Apartamentul are o suprafață utilă de 46 mp și este renovat aproape integral, fiind pregătit pentru mutare imediată. Singura zonă rămasă de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
10

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

342 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere Calea Martirilor
9
10

3 camere Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului etaj 3 aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market Padurice amenajat clasic cu parchet faianta termopane centrala pe gaz pret 104000 euro

1552 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, Girocului, aproape de Padurice
17

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de Parcul Padurice si Piata Giroc, situat la parter, intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in ...

1946 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea