Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa pt. 2 familii, cu 9 camere, teren 832mp, Zona Girocului Timisoara
20
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 9 camere, desfasurata pe 3 niveluri P+M+Pod, aflata in zona Girocului din Timisoara, pe strada Ludwig von Ybl. Actualul proprietar a gandit acest imobil incat sa poata fi folosit ca si 2 locuinte, ...

1595 EUR/m2 | 295 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala termica proprie. Aproape de biserica din Girocului