Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la mansarda inalta a unui bloc format din 4 etaje in zona Girocului, Timisoara, Timis. Desi se afla la mansarda, apartamentul nu are nici o tesitura, iar inaltimea este tipica oricarui etaj. Se vinde ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, decomandat, cu centrala proprie, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter si are suprafata de 52 mp utili. Acesta dispune de o boxa sub apartament de 17 ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

341 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
8
3

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

- etaj 4 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa Individuala cu teren de 3143 mp in Timisoara zona Girocului
14
6

Casa individuala de poveste in Timisoara – 3143 mp de teren FOXFORT propune spre vanzare locul unde visele tale imobiliare prind viata. Iti prezentam o proprietate unica in zona Girocului, pe Calea Martirilor – o casa individuala cu un teren impresionant de 3143 mp, ideala pentru cei care cauta spatiu, ...

6081 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408

ID intern: V1408 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea