Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | 91,52 mp utili | renovat complet | etaj 1 | zona Iosefin
20
2

Unele apartamente conving prin compartimentare. Altele prin lumina, proportii si acel farmec care nu poate fi replicat usor. Acest apartament le reuneste pe toate intr-un spatiu echilibrat, cald si plin de personalitate. Situat pe strada Preyer nr. 7, in zona Iosefin, acest apartament cu 3 camere este ...

1519 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, curte comuna, zona Iosefin, Timisoara
20

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar cateva minute de centrul orasului, in zona bisericii Sinaia, zona Iosefin, localitatea Timisoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de aproximativ 60 mpu, se regaseste la curte comuna cu alte 11 apartamente. Confortul termic ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa in iosefini
10
4

casa in iosefini

proprietar vând casa individuala în zona Isefini,suprafață teren 241mp,suprafață construita200mp,compusa din P+E,5camere,4bai,2 bucătării,1camara,1spatiu depozitare,1beci,1terasa închisă,1balcon acoperit,garaj pt o mașină, parțial mobilat

1250 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Iosefin; - etaj P/4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

iosefin, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | gradina | zona excelenta |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin; - etaj P/1; -suprafata utila 57 de mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

 vanzare teren  zona iosefin
6
2

vanzare teren zona iosefin

oferim spre vanzare teren mp 458 mp cu front 15mp pret 400euro mp negociabil+ 1000euro comisionul agentiei.d-na gruia ,bonus are si o casa mica locuibila,terenul ,este in zona iosefin.

458 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere
10
6

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere la curte comuna in zona iosefin,la 15 minute de mers pe jos pana in centru,apartamentul este compus din 2 camere, bucatarie,baie,debara, boxa , terasa ,(57 mp ),centrala proprie pe gaz ,ap are si teren (spatiu verde) in curte este si un foisor (comun) cu gratar, curtea este ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament zona Iosefin - str Vacarescu, 0% Comision prin Poremo Imobiliare
5

De vanzare apartament 2 camere, 67 mp, etaj 1. Apartament zona Iosefin, foarte bine pozitionat pe strada Vacarescu, imobil cladire istorica. Incalzire proprie centrala pe gaz, geamuri schimbate, rulouri exterioare. 0% comision prin Poremo Imobiliare. Se accepta Credit bancar

2299 EUR/m2 | 67 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa 3 nivele mobilata, 170 mp, gradina mare, zona Iosefin
15
1

Casa 3 nivele mobilata, 170 mp, gradina mare, zona Iosefin

BLITZ vă prezintă o casă individuală spațioasă și eficientă energetic, situată în zona Dâmbovița – Iosefin, pe strada Crizantemelor, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și costuri reduse de întreținere. Proprietatea este dispusă pe Parter + Etaj + Mansardă, construită în anul ...

1588 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând casă în Timișoara,  zona Iosefin 3

Vând casă în Timișoara, zona Iosefin

Vând casă cu 3 camere, cu toate utilitățile, curte comună,front stradal, zona Iosefin

968 EUR/m2 | 95 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin
3
50

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin

Garsonieră 23mp, zona Iosefin

1522 EUR/m2 | 23 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

apartament 1 camera
4
3

apartament 1 camera

Apartament de vânzare direct de la proprietar. 1camera,baie,bucătărie, hol,doua magazii și spațiu pentru grătar. Se vinde mobilat partial,necesita renovare.Răspund la telefon după ora 15:30 în weekend se poate vedea

2059 EUR/m2 | 34 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

CASA IN TIMISOARA-IOSEFIN-954 MP TEREN
13

CASA IN TIMISOARA-IOSEFIN-954 MP TEREN

Va propunem spre vanzare doua casa independente si un teren de 954 mp intr o zona cheie a orasului,in plina regenerare urbana-zona IOSEFIN!!! Organizarea terenului (954 mp) Terenul are front stradal de 12.5 m și e împărțit în două zone clare: Curtea (409 mp) — zona din față, unde sunt amplasate cele ...

2075 EUR/m2 | 106 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1
1

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1

Terenul are o casă bătrânescă in stare avansată de degradare. Se afla in zona de construire M1 al planului urbanistic general, avand funcțiuni mixte - activități comerciale la parter si locuinte la nivelele superioare (locuire colectivă). Regim de înălțime mediu, maxim 18 m Adresa: Str. Budai Deleanu Suprafață. ...

432 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 3 camere - la curte - in TIMISOARA
10
14

Casa de vanzare 3 camere - la curte - in TIMISOARA

Sunati cu încredere pt vizionare Apartament Casa complet renovat a de vanzare in Timisoara zona iozefin, 80 metri utili in conformitate cu Certificatul Energetic. Apartamentul Casa este într-o curte comuna în care mai sunt 3 vecini. Parcuri super faine in apropriere între 3 și 5 minute; grădinița ...

991 EUR/m2 | 120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega
3
3

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega

BLITZ vă propune spre vânzare o casă-apartament complet renovată, situată în zona Iosefin, Timișoara Vă prezentăm o proprietate deosebită, ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid la toate facilitățile orașului. Casa este situată într-o curte comună liniștită, ...

1487 EUR/m2 | 80 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro
4

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro

Voog Development va prezinta oportunitatea de a achiziționa o locuință cu totul specială, situată pe strada Ion Ghica, într-o zonă de referință a orașului, la doar câțiva pași de malul râului Bega. Caracteristici principale: Compartimentare Circulară: Un design arhitectural rar, care oferă un flux fluid ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament de 182 mp cu 1000 euro mp. Piața Iosefin, Pompieri 2

Proprietar vând apartament de 182 mp cu 1000 euro mp. Piața Iosefin, Pompieri

Proprietar vând apartament cu 4 camere de 182 mp cu curte, grădină, garaj, zona Pompieri, Calea Șagului, Piața Iosefin. Pentru informații suplimentare vă rog sunați la numărul de telefon. Nu răspund la mesaje.

1000 EUR/m2 | 182 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin 4

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin Pentru informații vă rog sunați la numărul de telefon. Nu răspund la mesaje.

1000 EUR/m2 | 80 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea