Promovat
Casa individuala, 6 camere, curte comuna, zona Kiriac - Kaufland
20
7

ID intern: V5183 Casa individuala, 6 camere, curte comuna, 140 mp, zona Kiriac FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip individuala, la curte comuna cu un regim de inaltime P+M, situata in zona Kiriac, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 200 mp. Casa a fost ...

1357 EUR/m2 | 140 m2

KIRIAC, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, de vanzare,zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere, de vanzare,zona Kiriac, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Kiriac Apartamentul are o suprafata de 51mp utili+ balcon si este situat la parterul inalt intr-un bloc, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

Kiriac, Timisoara, Timis

Promovat
20
7

1357 EUR/m2 | 140 m2

KIRIAC, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea