Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere si curte, zona Lipovei Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat intr-un complex rezidential modern din zona Lipovei. Amplasamentul este excelent, cu acces facil la mijloace de transport in comun, centre comerciale si puncte de interes. Apartamentul beneficiaza de o suprafata generoasa si dispune ...

2493 EUR/m2 | 71 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
51

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp -Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Lipovei
4
54

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare o garsoniera cu o suprafata de 23 mp, situata la parter. Garsoniera se afla pe str. Sever Bocu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

1739 EUR/m2 | 23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si teren de 431 mp, zona Lipovei
13
3

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, intr-o zona solicitata si in plina dezvoltare, zona Lipovei. Casa are 7 camere, cu o suprafata ...

1684 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0%  BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, et. 1, Ion Ionescu de la Brad, comision 0%
14

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje. Blocul, construit în perioada 1980-1985, este poziționat excelent, pe strada Ion Ionescu de la Brad, cu acces direct spre centrul municipiului ...

1807 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casă individuală deosebită, P+D, Timișoara, zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o casă individuală mare, cu parter și demisol, renovată în anul 2023, situată în zona Lipovei, la câteva minute de Iulius Mall. Terenul aferent clădirii are o suprafață de 660 mp. La parter, locuința are o suprafață utilă de aproximativ ...

2750 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Lipovei,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata utila de 34mp,fiind mobilat si utilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona buna,cu acces rapid la Iulius Mall,diverse centre comerciale,mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes. Este ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei
4
9

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Lipovei. Zona linistita, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 32mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie 1990. Pentru mai multe ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
2

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Spre vanzare garsoniera in zona Lipovei,la etajul 1 din 3,cu o suprafata utila de 33 mp,se vinde recent renovata. Garsoniera este pozitionata intr-o zona privilegiata,avand numeroase puncte de interes precum diverse centre comerciale,Iulius Mall,magazine,banci,farmacii,localuri,etc. Cei interesati sunt ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15
1

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Oportunitate excelentă în Lipovei   apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!
8
1

Oportunitate excelentă în Lipovei apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!

Agentie imobiliara ofera spre vanzare : Dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă foarte căutată din Timișoara, această proprietate este alegerea ideală. Situat în zona Lipovei Holdelor, lângă Pizzeria Thalia, apartamentul este pregătit pentru locuire imediată și poate genera rapid venit ...

2408 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea