Promovat
Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11
20

Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11

POSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 11/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul are o suprafata ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
15

Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila de 43 mp plus balcon inchis. De asemea detine ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial Premium | 53mp Bloc Nou 2022 | Zona Lipovei
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un spatiu comercial premium, situat in partea de Nord a orasului Timisoara, zona Lipovei, intr-un bloc nou cu regim de inaltime P+5 etaje. Spatiul este amplasat pe un singur nivel, oferind vizibilitate, acces facil si flexibilitate pentru multiple tipuri de activitati ...

2031 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT iti propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, in zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Proprietatea se afla la etajul 4 al unui bloc cu regim de ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei
8
3

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei

BLITZ vă propune un apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă liniștită și apreciată, aproape de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se află la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri și oferă 63 mp utili, compartimentare practică, living spațios cu bucătărie închisă și baie ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vila individuala, 190 mp, 8 camere, garaj, curte, zona Lipovei-Timisoara
13
4

Blitz vă prezintă o oportunitate deosebită de achiziție – o proprietate cu 8 camere, situată într-o zonă deosebită din cartierul Lipovei, care beneficiază de o compartimentare inteligentă și un teren generos. Această locuință se distinge prin versatilitatea sa, fiind ideală atât pentru uz rezidențial, ...

1579 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Zona Lipovei
2
2

Apartament 1 camera - Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etaj intermediar, etajul 1/2, in zona de Nord a orasului, zona Lipovei, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in Timisoara, judetul Timis, Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Imobilul are o suprafata utila de 61 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living cu canapea - ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern în Zona Lipovei | 140 mp Utili | Finalizat 2025
14

Duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Detalii Tehnice și Suprafețe Suprafață Utilă: 140 mp, terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber, teren: ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
0% Comision! Mobilat si Utilat! Apartament 3 camere! Zona Lipovei!
7
9

Apartament 3 camere, mobilat și utilat, mansardă cu acoperiș de țiglă, zona Lipovei 88.000 . Comision 0% pentru cumpărător. Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la mansarda unui bloc izolat termic exterior, în zona Lipovei. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
27

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea