Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in Timisoara, judetul Timis, Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Imobilul are o suprafata utila de 61 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living cu canapea - ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, renovat, zona Lipovei, Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat cu 3 camere, decomandat, etjul 4/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul detine acoperis cu tigla reabilitat si izolat recent, pe etaj regasim doar 2 apartamente. Apartamentul este amplasat la etajul4/4 ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, Boxa, Zona Lipovei, Timisoara
16

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 3 camere de 55.42 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Lipovei din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc ...

1895 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara
12

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 2 camere de 43 mp transformat in 3 camere, bucataria fiind mutata pe balcon, iar in locul bucatariei s-a facut o a doua camera (oricand se poate reveni la stadiul initial) , situat la etajul 2 din ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732
18
9

Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732

ID intern: V4732 Maximizeaza productivitatea cu hala ta de 1500 mp cu doua nivele eficiente. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare hala productie situata in Timisoara cu un regim de inaltime P+2 Etaje, avand o suprafata construita de 1800 mp si 1500 mp utili. Pretabil pentru productie, curierat, ...

593 EUR/m2 | 1,500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa premium cu 2 apartamente | 216 mp utili | Teren 660 mp
17

Casa premium cu 2 apartamente | 216 mp utili | Teren 660 mp

COMISION 0% Casa individuala premium cu 2 apartamente | 216 mp utili | Teren 660 mp | Timisoara | Lipovei. Iti propunem spre vanzare o proprietate deosebita, ideala atat pentru locuire, cat si pentru investitie (Airbnb), situata in Timisoara. Casa este individuala, desfasurata pe parter + demisol, complet ...

2546 EUR/m2 | 216 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea