Promovat
Apartament de vaznare 2 camere, etaj intermediar,Iulius Mall Timisoara
13

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, la doar cateva minute de mers pe jos fata de Iulius Mall. Zona buna, cu acces facil la numeroase puncte de interes si statii ale mijloacelor de transport in comun. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei
9

Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos, ...

2003 EUR/m2 | 75 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Lipovei
4
53

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare o garsoniera cu o suprafata de 23 mp, situata la parter. Garsoniera se afla pe str. Sever Bocu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

1739 EUR/m2 | 23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Lipovei etaj 2 amenajat integral centrala proprie
10

Vand apartament 2 camere,etaj 2,decomandat,situat în zona Lipovei,în apropiere de Lidl si Pizzeria Thalia,pe strada Martir Alexandru Grama. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată în al doilea dormitor), iar bucătăria este amenajată pe balcon.Ca ...

2114 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Lipovei pe Borzesti amenajat centrala proprie
5

Vand apartament 2 camere decomandat,situat zona Lipovei, pe strada Borzesti, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in 1988. Locatia este excelenta, foarte aproape de scoli, gradinite, banci, iar Iulius Mall se afla la doar 5 minute.Suprafata utila este de 50 mp.Apartamentul este structurat ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Lipovei. Zona linistita, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 32mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie 1990. Pentru mai multe ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei
12
2

Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la parter, complet renovat și mobilat, într-o zonă liniștită din Calea Lipovei. Proprietatea se află aproape de Piața Nouă și are acces facil la mijloacele de transport în comun, școală, grădiniță, parcare și Iulius Mall. Detalii ...

1934 EUR/m2 | 61 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Lipovei,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata utila de 34mp,fiind mobilat si utilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona buna,cu acces rapid la Iulius Mall,diverse centre comerciale,mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes. Este ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
123

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
43

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall
19

Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament situat in Timisoara cu 3 camere decomandat cu centrala termica proprie, situat la etaju intermediar etaul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartmentul este structurat in hol living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, 2 balcoane. Este pozitionat in zona de nord a orasului ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Renovat cu Centrala zona Lipovei
20

Renovat cu Centrala zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat situat in zona Lipovei la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, bucatarie si 2 bai. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan. Dispune de boxa. Dispune de mobilier si electrocasnice moderne. ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apart 2 camere, living open space, decomandat, spatiu separat de gatit.Zona Lipovei
10

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea