Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etaj intermediar, etajul 1/2, in zona de Nord a orasului, zona Lipovei, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon -  langa IULIUS MALL
20
5

Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon - langa IULIUS MALL

RUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere spatios situat foarte aproape de Iulius mall la 2 minute de mers pe jos. AVANTAJE - pozitia excelenta: situat aproape de punctele de interes si acces rapid - compartimentare eficienta: camere spatioase, bine delimitate, care ofera intimitate ...

1438 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Lipovei. Locuinta impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi. Terasa de 66,32 mp se transformă intr-o adevarata oaza privata pentru relaxare. ...

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Afacere!Vand sau schimb
10
10

Afacere!Vand sau schimb

VAND SAU SCHIMB CASA CU 10 APARAMENTE ,aprox.500 metri pătrați locuibili -Casa este un complex de 8 apartamente de 2 camere,bucătărie, baie și 2 garsoniere toate amenajate. -Casa se afla in zona dedeman-lipovei,aproape de iulius town, situata intr-o zona de case,foarte linistita,fara trafic si poluare ...

4 EUR/m2 | 500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern în Zona Lipovei | 140 mp Utili | Finalizat 2025
14

Duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Detalii Tehnice și Suprafețe Suprafață Utilă: 140 mp, terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber, teren: ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
0% Comision! Mobilat si Utilat! Apartament 3 camere! Zona Lipovei!
7
9

Apartament 3 camere, mobilat și utilat, mansardă cu acoperiș de țiglă, zona Lipovei 88.000 . Comision 0% pentru cumpărător. Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la mansarda unui bloc izolat termic exterior, în zona Lipovei. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
27

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE
16

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
6

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea