Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Confort si locatie excelenta -3 camere-etaj 2-zona Lipovei-gata de mutat
20

Daca, dupa o zi agitata, abia astepti sa ajungi acasa cu placere atunci: Evand Homes iti ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, pe o strada mai putin circulata in apropiere de Scoala Generala Nr.7. Apartamentul se afla la etajul 2 ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern -   zona Lipovei
20

Duplex modern - zona Lipovei

Casa are 2 dormitoare , 2 bai si living , bucatarie si locul de luat masa Garaj Terenul nu este în proprietate , se poate face contract de superficie cu primăria pe o perioada de 25 ani .

1623 EUR/m2 | 162 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
15

Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila de 43 mp plus balcon inchis. De asemea detine ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil

Se vinde o garsoniera in zona Lipovei. Strada Leandrului. Garsoniera este la etajul 2 (5 etaje+pod) si are o suprafata utila de 28mp utili. Se accepta si credit bancar. Zona linistita, aproape de Iulius Mall. Sunati pentru a stabilii vizionari.

2143 EUR/m2 | 28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 68 mp, zona Lipovei - Garaj
13
20

Apartament 3 camere 68 mp, zona Lipovei - Garaj

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1979, structura prefabricat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732
18
9

Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732

ID intern: V4732 Maximizeaza productivitatea cu hala ta de 1500 mp cu doua nivele eficiente. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare hala productie situata in Timisoara cu un regim de inaltime P+2 Etaje, avand o suprafata construita de 1800 mp si 1500 mp utili. Pretabil pentru productie, curierat, ...

593 EUR/m2 | 1,500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament zona Lipovei
3
9

Apartament zona Lipovei

Apartamentul se afla in Calea Lipovei . Se vinde cu mobilier , cuprinde o camera , bucatarie si baie . Se afla pe str Leandrului,zona buna! Se desfasoara pe o suprafata de 30 mp , etaj 1 . Informatii suplimentare la tel!

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
30

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Se da spre vanzare gsoniera in zona Lipovei,aproape de oficiul postal,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 27 mp,se vinde complet utilata si mobilata. Se afla situata in apropiere de mijloace de tranport,dar si de alte puncte de interes,cum ar fi gradinite,scoli,magazine,etc. Se vinde imediat! Pentru ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
20
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Lipovei
16
2

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje si cu acoperis de tigla. Anul constructiei 1980, structura ...

1443 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 2 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Lipovei
3
12

Apartament o camera zona Lipovei

Vanzare apartament cu 1 camera in zona medicinei, etaj 2, confort 2, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, aer conditionat, suprafata de 24 mp. Aproape de mijloacele de transport, de Facultatea de Medicina, Complexul Studentesc, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat, nu ezitati ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0%  BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
7

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie ...

1800 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara
17
3

Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 6 camere, situata in Timisoara, zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului, cu acces rapid catre numeroase puncte de interes, magazine, scoli, parcuri si mijloace de transport in comun. Proprietatea dispune de ...