Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă apreciată din Timișoara, în apropiere de Ion Ionescu de la Brad, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 și beneficiază de acoperiș din țiglă, oferind un plus de protecție și confort. Apartamentul ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% Apartament 3 camere decomandat | Lipovei |
6

Comision 0% Apartament 3 camere decomandat | Lipovei |

Apartament 3 camere decomandat | Lipovei | Comision 0% Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Timișoara, zona Lipovei – o zonă apreciată pentru accesibilitate și liniște. Etaj: 4/4 (bloc cu acoperiș de țiglă) An construcție: 1980 Structură: beton Suprafață utilă: ...

1544 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal Investitie. Afacere la cheie. FARA COMISION.3 cam. CENTRALA Proprie. Lipovei
8
10

Apartament cu 3 camere, situat in bloc izolat termic exterior, la Mansarda, 4 apartamente pe nivel, model cu vedere spre apus, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, aer conditionat, CENTRALA termica ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Lipovei
19
2

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Lipovei

De vanzare apartament situat in zona Lipovei, cu 2 camere, complet mobilat si utilat, izolat termic, centrala proprie, etajul 2, debara proprie pe etaj si uscatorie pe etaj, Ideal pentru locuit sau investitie sigura, la doar 10 minute de Iulius Mall. Pret. 93000 E Telefon. 0723674418

2022 EUR/m2 | 46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Lipovei
2
5

Garsoniera de vanzare zona Lipovei

Vand garsoniera situata la etajul 4, avand o suprafata de 21 mp, acoperis cu tigla, o boxa la subsol

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat centrala proprie Zona Lipovei
10
4

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, etaj 1 din 4, mobilat și utilat, 2 băi, balcon închis, parchet stejar masiv, frigider, aragaz, hotă, mașină de spălat, este ideal pentru investitie. Pret: 105000 Euro negociabil Tel: 0723674418

1615 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

OCAZIE COMISION 0% - vanzare spatiu comercial in Timisoara, zona Iulius Mall
20
3

Spatiu comercial cu 4 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Lipovei - Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial (SAD) in zona Lipovei - Iulius Mall, cu o suprafata de 152 mp, compartimentat, cu 3 intrari din strada, fiind structurat ca 2 spatii distincte care nu comunica intre ele. Spatiul ...

1513 EUR/m2 | 152 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon
10
1

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
5

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Iulius Mall Lipovei
3
5

Va oferim spre vanzare chiar in apropierea Iulius Mall (Lipovei) un apartament decomandat cu o camera. Apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 43mp si este la etajul 2. Bun atat ca si investitie cat si pentru locuit dumneavoastra. Se accepta si credit! Zona este una ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea