Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, renovat, zona Lipovei, Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat cu 3 camere, decomandat, etjul 4/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul detine acoperis cu tigla reabilitat si izolat recent, pe etaj regasim doar 2 apartamente. Apartamentul este amplasat la etajul4/4 ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%
17

De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 7 oferă finisaje de ...

2341 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
140 mp utilii 4 camere 311 teren Timisoara-Lipovei. Pret Negociabil
17
1

Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Suprafață Utilă: 140 mp. Terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber. ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
7

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei
11
1

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1869 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
41

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
39

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei
11

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei

Blitz îți propune un apartament cu 3 camere în zona Lipovei, cu o configurație eficientă de tip compartimentare decoamdată și două intrări separate, oferind flexibilitate maximă — ideal atât pentru o familie, cât și pentru cei care doresc să desfășoare activități comerciale (posibilitate schimbare destinație ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei
10

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4, în zona Lipovei din Timișoara – una dintre cele mai căutate zone, datorită accesului rapid către puncte de interes, mijloace de transport, magazine, școli și spații verzi. Proprietatea se află la doar 1.9 km de ...

1766 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
15

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 26 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.