Promovat
Casa individuala de vanzare  in zona Mehala,Timisoara
1

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timisoara

Apostu Estate va ofera o casa individuala de vanzare in zona Mehala ,Timisoara pozitie foarte buna in apropiere de mijloace de transport in comun,scoala,magazine,etc. Constructie din caramida pe regim de inaltime P, avand mansarda inalta si cu o suprafata construita de 120 mp ,clar se poate ...

3035 EUR/m2 | 115 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala
20
1

Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2176 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara
1
5

Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca solida, situata in zona Blascovici, una dintre zonele bine cotate ale municipiului Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si potential investitional. Proprietatea dispune de un teren generos de 990 mp, cu front stradal 20 ml , ideal pentru ...

2667 EUR/m2 | 120 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ideala ptr o familie sau diferite activitati
20
3

Ideala ptr o familie sau diferite activitati

Imobilul este situat in zona Mehala,intr-o zona rezidentiala si este compusa din P+E+M+Pod Este o casa solida,construita in anul 1999 din caramida si este izolata exterior. Este compartimentata astfel: Parter: hol intrare,living,bucatarie inchisa cu acces pe terasa si in curte, ...

1528 EUR/m2 | 180 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren 8000 mp. pentru locuinte colective, Mehala, zona aflata in plina dezvoltare, toate utilitatile in apropiere. Pret 250 Euro mp. neg. Tel: 07 arata numarul-442227.

8,000 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu poziție excelentă
8

Apartament 3 camere cu poziție excelentă

Agenția imobiliară Apostu ESTATE va oferă spre vânzare un apartament cu o suprafață generoasă de 88,8 mp la care se adaugă și suprafața celor două balcoane. Acest apartament se află la et 1 al unui imobil nou, finalizat în anul 2024, la 10 min de centrul orașului, în apropierea mijloacelor de transport ...

1971 EUR/m2 | 89 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Zona Mehala, teren pentru casa
1
6

Zona Mehala, teren pentru casa

Vand 1272 mp, front stradal 28m, strada asfaltata,toate utilitatile, zona Mehala, 275 euro mp.

1,272 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa individuala 3 camere, Mehala - Teren 1142 mp, zona linistita
20
3

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 80 mp si teren 1142 mp. Anul constructiei este ...

3125 EUR/m2 | 80 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa Individuala Mehala
10
16

Casa Individuala Mehala

Exclusivitate Un cămin ideal pentru familie cât și pentru investiție, într-o zonă liniștită bine conectat la toate facilitățile urbane din Timișoara In imediata vecinătate PROFI, piata de Gros școli, grădinița, mijloc de transport în comun la 10 minute de Iulius Town Casa individuala Se desfășoară ...