Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona Sagului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata utila de 50 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Sagului, Timisoara
6
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis de tigla si are o suprafata de 35 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Doina,avand o suprafata de aproximativ 34 mp,situat la etajul 1. Apartamentul este mobilat modern,bine intretinut,fiind potrivit atat pentru a fi locuibil dar si ca o potentiala investitie. Acces rapid la statii de autobuz si tramvai dar si la zone comerciale. Pentru ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Sagului
5
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, compartimentare deosebita, situat in Timisoara, zona Sagului, langa Lidl, Shoppong City, aproape de mijloc de transport in comun. Apartamentul se vinde cu toate utilitatile incluse apa, gaz, canal, curent. Pozitionat chiar la etajul 1 al blocului, are si ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 Cam-Sagului-3 Min Shopping City-Mobilat- 36MP- 63.000 Euro!
11

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 15 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
54

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera,situat la etajul 1,suprafata de 29 mp,aproape de Shopping City. Este situat intr-o zona buna,cu mijloace de tranport in apropiere. Se vinde complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru orice ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 52mp - zona Sagului
10

Apartament 3 camere, semidecomandat, 52mp - zona Sagului

ID:P2042 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcoane de 4mp. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1269 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
32

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1