Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului
12
1

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in Zona Sagului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: Kaufland la 300 m, diverse magazine, scoli, gradinite, piata, la 5 minute cu masina de Shopping ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate group va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Calea Șagului lângă Shopping City Suprafata utila de 54 mp, situat la mansardă, într-o zonă foarte căutată din Calea Șagului , la doar câteva minute de Shopping City Timișoara. Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Compartimentare: • ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan pretabil constructii industriale - zona Calea Sagului
4
1

Teren extravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului, avand o suprafata de 9845 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 20 ml la strada. Utilitati: ...

9,845 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie placi beton. Suprafata ...

1581 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 6 camere, garaj si teren de 500 mp - zona Sagului
20
4

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Subsol + Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Sagului, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 166 mp si teren 500 mp. Anul constructiei ...

1988 EUR/m2 | 166 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
5

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 4 apartamente la curte comuna cu teren total 748 mp
9
10

Casa individuala cu 4 apartamente separate, pod mansardabil si gradina generoasa – zona Sagului, Timisoara Descriere: FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Sagului – o proprietate aparte, unde traditia anilor 1950 se intalneste ...

845 EUR/m2 | 148 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea