Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului
7
2

Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timișoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 33 m². Compartimentarea este semidecomandata, oferind un spatiu luminos, modern si bine organizat. Proprietatea ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 9/10 Calea Sagului, 70 mp, lift COMISION 0%
8
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 65,3 mp, la care se adaugă 2 balcoane, rezultând o suprafață totală de aproximativ 70 mp. Apartamentul a fost recent ...

1501 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara
12
4

Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, Steaua, pozitie excelenta, aproape de Shopping City situat la Parter intr-un imobil P+4, cu 2 apartamente pe etaj. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului
13

Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat cu 3 camere si o suprafata de 65, situat in zona Sagului, in apropriere de Turist. Dispune si de 2 balcoane complet inchise prin termopane si ferestre PVC. Apartamentul este situat la etajul 3/4 al unui bloc de apartamente. ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, complet renovat de vanzare in zona Sagului
20
1

Apartament cu 4 camere, decomandat / complet renovat / venit pasiv/ in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament spatios si modern, cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Sagului, ideal pentru locuinta de familie, cat si pentru investitie. Imobilul se aflat la etajul ...

1792 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 50 mp utili si este situat la etajul 3 din 5. Confortul termic este asigurat prin intermediul centralei proprii pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Zona ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului
1
1

Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii industrial de vanzare in Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan 1600 mp – ideal pentru constructii industriale sau de depozitare cu suprafata totala pana la 6.400 mp, situat intr-o zona in dezvoltare, pretabil pentru constructia de hale industriale sau ...

1,600 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
10

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu
4
2

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu

Ofer spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , utilat , Ana Ipatescu Calea Sagului , etaj 4 . Pentru a va oferi mai multe informatii , va rog sa ma contactati!

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift
6
1

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Sagului, langa Piata Iuliu Maniu Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 10, intr-un bloc anvelopat si bine intretinut din zona Sagului, in apropiere de Piata Iuliu Maniu. Apartamentul se vinde mobilat si ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 2 | centrala proprie | renovat | mobilat si utilat |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului; - etaj 2/4 -suprafata utila: 39 mp - model cu 1 baie cu cabina de dus si geam pentru aerisire; -balcon inchis de 4 mp; - apartement recent renovat complet; -apartamentul se vinde mobilat si utilat; - ...

2359 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
128

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea