Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu nou   zona Șagului, lângă Lidl!
9
8

Ansamblu nou zona Șagului, lângă Lidl!

Apartamente 2 camere | Grădină Balcon | Parcare inclusă; Construcție P+2E+M, cu lift; Suprafațe utile: 44 64 mp; Prețuri între 100.000 - 200.000 Euro; Parter cu grădină | Mansardă cu terasă; Încălzire în pardoseală, termostat ambiental în fiecare cameră; Centrală proprie, finisaje moderne; Majoritatea ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
129

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
123

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
16

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Șagului, 30 mp, etaj 3. Proprietatea beneficiază de o poziționare bună,cu acces rapid către principalele artere ale orașului, fiind ideală pentru o persoană sau ca investiție imobiliară. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
27

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: parcare mare amenajata langa bloc acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift
6
1

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Sagului, langa Piata Iuliu Maniu Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 10, intr-un bloc anvelopat si bine intretinut din zona Sagului, in apropiere de Piata Iuliu Maniu. Apartamentul se vinde mobilat si ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
7
43

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 52 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul unei centrale proprie pe gaz . Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului confort 2 la etaj 2 partial mobilat si utilat
10

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 2,situat in zona Sagului langa Profi Arta Textila,foarte aproape de Piata Doina. Apartamentul se afla situat la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje,avand o suprafata utila de 38mp,este compus din 2 camere,baie cu aerisire naturala ,bucatarie si balcon la sufragerie ...

1790 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 2 Sagului langa Piata Doina
7

Apartament 2 camere confort 2 Sagului langa Piata Doina

Se vinde un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2,situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje care se va izola si mansard, cu o suprafata utila de 39 mp, in zona Sagului langa Piata Doina. Acesta dispune de hol- bucatarie-living-dormitor cu balcon inchis in tamplarie PVC si geamuri ...

1654 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etaj 3 zona Sagului Iosefin langa Kaufland amenajat mobilat utilat
8

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Sagului Iosefin langa Kaufland.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje . Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare din metal și ...

1833 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
35

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
31

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
12

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Calea Sagului. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire se face deocamndata la oras, centrala este in curs de montare Se vinde mobilata si utilata ca in poze. Sunati pentru vizionari.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea