Promovat
Casa individuala + garaj si anexa, oportunitate investitie, Sagului!
20

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, casa individuala cu garaj si anexa, situat in zona Sagului. Posibilitate investitie: -Apartament 3 camere la etaj; -Apartament 3 camere la parter; -Apartament 2 camere. Aceasta casa are o suprafata utila de 210 mp si 534 mp suprfata teren, dispune de urmatoarele ...

1710 EUR/m2 | 210 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
44

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1
10
3

Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+5. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de piata Doina,parcuri, scoli, gradinite, Shopping City ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Calea Sagului | Parter | Mobilat
9
2

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat in zona Calea Sagului, vis-a-vis de unitatea de pompieri de pe Bulevardul 16 Decembrie 1989 – o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Apartamentul are o suprafata utila ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
88

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , utilat , Ana Ipatescu Calea Sagului , etaj 4 . Pentru a va oferi mai multe informatii , va rog sa ma contactati!

1173 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
1

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!