Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
46

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...

1262 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
2

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
4
9

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Propunem spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat, situat in zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3 si are o suprafata de 35 mp. Compartimentarea este decomandata. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Sagului
3
2

De vanzare garsoniera zona Sagului

Oferim spre cumparare o garsoniera pe Str. Gavril Musicescu. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 2. Zona in care se afla ofera accesibilitate catre marketuri, tranport public, farmacii, banci, parcuri. Daca sunteti interesati va asteptam la o vizionare, sunati la numarul de telefon afisa ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
4
22

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Se vinde garsoniera in zona Sagului perfecta pentru investitii. Zona buna, aproape de Shopping City, acces facil la mijloace de transport in comun (atat autobuze cat si tramvaie), Profi, Unicarm, Farmacii, Scoli, Gradinite, toate la doar 10min de mers pe jos. Garsoniera este la etajul 2 si dispune ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Doina,avand o suprafata de aproximativ 34 mp,situat la etajul 1. Apartamentul este mobilat modern,bine intretinut,fiind potrivit atat pentru a fi locuibil dar si ca o potentiala investitie. Acces rapid la statii de autobuz si tramvai dar si la zone comerciale. Pentru ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
9

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Sagului
5
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, compartimentare deosebita, situat in Timisoara, zona Sagului, langa Lidl, Shoppong City, aproape de mijloc de transport in comun. Apartamentul se vinde cu toate utilitatile incluse apa, gaz, canal, curent. Pozitionat chiar la etajul 1 al blocului, are si ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea