Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
8

Apartament 4 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 din 2 si are o suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie spatioasa, complet ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | Apartament 3 camere decomandat-Renovat-Zona Sagului
10
1

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, într-un bloc recent anvelopat. COMISION 0% pentru cumparator! Apartamentul a fost renovat complet recent, fiind înlocuite instalațiile electrice și sanitare, iar finisajele sunt noi: parchet, gresie ...

1815 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere 65 mp utili la etaj intermediar, mobilat si utilat
9

3 camere 65 mp utili la etaj intermediar, mobilat si utilat

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Sagului, zona , intr-un imobil construit in anul 1977 , disponibil la etajul 5 din 10, cu o suprafata de 71 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului
4
1

Apartament zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
11

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
130

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
10

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu
4
2

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu

Ofer spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , utilat , Ana Ipatescu Calea Sagului , etaj 4 . Pentru a va oferi mai multe informatii , va rog sa ma contactati!

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
123

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
6

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
7
41

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 52 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul unei centrale proprie pe gaz . Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
26

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului