Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului
7
2

Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timișoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 33 m². Compartimentarea este semidecomandata, oferind un spatiu luminos, modern si bine organizat. Proprietatea ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 9/10 Calea Sagului, 70 mp, lift COMISION 0%
8
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 65,3 mp, la care se adaugă 2 balcoane, rezultând o suprafață totală de aproximativ 70 mp. Apartamentul a fost recent ...

1501 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
34

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
15

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere - 77,7 mp utili - Etaj 3/10 - Șagului
1

Apartament 4 camere - 77,7 mp utili - Etaj 3/10 - Șagului

BLITZ va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, spațios și bine compartimentat, cu o suprafață utilă de 77,7 mp, situat la etajul 3 din 10, într-un imobil prevăzut cu lift, în zona Șagului. Locuința se află în curs de renovare completă, cu termen de finalizare 9 mai, fiind ideală pentru cei care ...

1802 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă individuală, 150 mp
8

Casă individuală, 150 mp

Blitz vă propune spre vânzare o casă individuală 150 mp , teren 370 mp, compusă din 3 dormitoare, bucatarie, living si baie. Imobilului îi este alipită o anexă. Are loc de parcare in fata casei. Cod ofertă / ID BLITZ: P162929

1233 EUR/m2 | 150 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2
13

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2

Blitz,va propune un apartamrnt cu 3 camere,etaj 2 ,zona buna ,miloace de transport in apropiere,supermarchet. Cod ofertă / ID BLITZ: P159835

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului
8

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Calea Șagului – Shopping City Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Situat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
43

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...