Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului
11

COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 1 camera în zona Sagului, mai exact pe Intrarea Clopotului, situat la parterul înalt al unui bloc anvelopat cu 4 etaje. Pozitionat excelent, imobilul se afla in apropiere de Shopping City, parc, supermarket , precum și de mijloacele ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 1702 mp cu casa si garaj / pretabil dezvoltare imobiliara - ID V4657
8
5

ID intern: V4658 Teren de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune teren intravilan cu casa si garaj construite, in Timisoara, zona Sagului, intre Musicescu si Mures, avand o suprafata de 1702 mp si deschiderea de 66 ml, dispusa pe 2 fronturi stradale. Terenul se preteaza pentru ...

1,702 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
44

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 60 mp, Iuliu Maniu
20
2

Apartament cu 2 camere, 60 mp, Iuliu Maniu

Blitz vă propune un apartament foarte spațios, dispus pe două niveluri cu scară interioară, într-o zonă excelentă, imediat lângă Iuliu Maniu. Se află la parter, într-o curte comună liniștită, unde sunt foarte puțini proprietari – perfect pentru cei care își doresc intimitate și liniște în oraș. Jos ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 din 5. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului
4
2

Apartament zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...