Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,65 mpu, zona Turist,bloc anvelopat,2 lifturi,decomandat. Negociabil!
12
1

Vindem apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, 65.3 mpu plus 2 logii in suprafata totala de 4.2 mpu, situat in bloc izolat termic exterior, la etaj 9 10 - vedere panoramica si 2 lifturi, cu 4 apartamente pe nivel. Model cu vedere pe o singura parte (regasiti schita apartamentului in fotografii), ...

145 EUR/m2 | 653 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift
6
1

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Sagului, langa Piata Iuliu Maniu Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 10, intr-un bloc anvelopat si bine intretinut din zona Sagului, in apropiere de Piata Iuliu Maniu. Apartamentul se vinde mobilat si ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 38 mp utili | Centrală proprie | Etaj intermedia
5

Apartament 2 camere | 38 mp utili | Centrală proprie | Etaj intermediar | Comision 0% 360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Locatie-Iosefin Locuința dispune de centrală termică proprie și aer condiționat, oferind ...

2026 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.
15

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.

Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...

6 EUR/m2 | 315 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand 2 ha in calea Sagului
2
2

Vand 2 ha in calea Sagului

Vand 2 ha in calea Sagului, vis-a-vis de Metro, dupa halele Incontro, la cca 100 m de utilitati si drum betonat, front de 100 m la drum de exploatare, CF de comuna Giroc (Timis), 20 /mp., suprafata totala: 20000, Front stradal: 100

20,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 65 mp utili + balcon si este situat la etajul 9 intr-un bloc izolat cu 10 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!