Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall
10

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cochet in zona Sagului, aproape de Shopping City. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz. Beneficiaza de finisaje moderne, spatiu verde in gradina din fata blocului. Disponibil la parterul unui bloc cu 4 nivele ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
3

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 din 5. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului
4
2

Apartament zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi
20
4

Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi

Nu rata ocazia de a deveni proprietarul acestui apartament deosebit! Acest apartament nu va ramane mult timp pe piata – lasati-va sedusi de farmecul sau si transformati-l în caminul dumneavoastra! Evand Homes ofera la un pret atractiv, un apartament decomandat cu 3 camere cu o suprafata utilan de 73 ...

1530 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13