Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Hala industriala de 500mp + teren 5.838mp | Sag | Acces TIR |
8

District Real Estate vă propune spre vânzare o proprietate industrială amplasată strategic la intrarea în comuna Șag, într-o zonă cu acces facil la drumurile principale și Centura de Sud a orașului. Proprietatea este potrivită pentru activități de producție, depozitare sau logistică, oferind funcționalitate ...

1260 EUR/m2 | 500 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
45

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului Kaufland Etaj 2
19
1

Sagului Kaufland Etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere etajul 2 situat in zona Sagului in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Pretul solicitat de proprietar este ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Sagului 2 camere  etaj 2
18
2

Apartament Sagului 2 camere etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de aproximativ 40 mp. Pret 65 000 Euro Incalzirea se face de la Colterm dar exista posibilitatea montarii unei centrale. Imobilul este situat in apropiere de ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2300 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2240 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului Piata Doina
13
9

Apartament zona Sagului Piata Doina

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Sagului in proximitatea Piata Doina. Apartamentul este curat si frumos in zona linistita. Pretul solicitat de proprietar este de doar 58.000 euro.

1657 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
3

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat
9
9

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 1 intr-un bloc izolat renovat inclusiv casa scarii. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 44 mp, fiind structurat in living, dormitor cu balcon, baie, prevazuta cu geam de aerisire, bucatarie. Dispune de centrala termica ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea