Promovat
Apartament 2 camere,aproape de piata Doina
4
6

Apartament 2 camere,aproape de piata Doina

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere aproape de Piata Doina, in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space cu balconul inchis - Bucatarie - Dormitoar - 1 baie cu cada Confortul ...

1415 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Hala industriala + Showroom | calea Sagului
4

Hala industriala + Showroom | calea Sagului

District Real Estate vă propune spre vânzare o hală industrială versatilă, potrivită pentru showroom, service auto, magazin de prezentare cu zonă de depozitare sau activități logistice ușoare, amplasată într-o zonă cu acces facil către drumurile principale și Centura de Sud a orașului. Preț de vânzare: ...

1533 EUR/m2 | 450 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vânzare – clădire mixta - spații comerciale/birouri | 2.888 mp | teren 4.323
13
2

Se oferă spre vânzare clădire mixtă de birouri și spații comerciale, situată pe Calea Șagului, zonă cu acces facil și vizibilitate bună, potrivită pentru investiție sau utilizare mixtă. Date generale: - Suprafață utila: 2.888 mp - Suprafață teren: 4.323 mp Destinație: spații comerciale + birouri Stare: ...

779 EUR/m2 | 2,888 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului
11

Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 1 camera în zona Sagului, mai exact pe Intrarea Clopotului, situat la parterul înalt al unui bloc anvelopat cu 4 etaje. Pozitionat excelent, imobilul se afla in apropiere de Shopping City, parc, supermarket , precum și de mijloacele ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Hala industriala + Showroom | calea Sagului
4

Hala industriala + Showroom | calea Sagului

1533 EUR/m2 | 450 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului
11

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, într-o locație bine conectată și apreciată pentru accesul facil către numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 41,5 mp și este amplasată la etajul 3 din 4, într-un bloc izolat termic, cu mansardă. ...

1939 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2, Sagului
8
1

Apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2, Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă foarte bine cotată, la doar câteva minute de Shopping City Timișoara – ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și este poziționat la etajul 2 din 4, într-un imobil ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 3 Sagului Turist
10
6

De vanzare apartamentul cu 3 camere cu o suprafata de 56 mp, se afla la etajul 3 din 10, cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in poze. Se afla la doar 5 minute de Shopping City, foarte aproape de mijloace de transport in comun( E1, E8, 33, tramvai 2, 7 etc). Incalzirea se face de la ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie mobilat modern Calaea Sagului
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului
8
2

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili reali (conform certificatului energetic). Apartamentul are si un balcon mare de 5 metri patrati inchis complet in termopan. Imobilul este situat ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
11

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist
8
11

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist

D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1431 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 1 minut de parcul Clabucet Sagului
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafata de 60 mp, 2 holuri, renovat total in 2025, instalatii sanitare si electrice noi, camalizare separata de coloana, parcare in fat, spatelele blocului, bloc izolat, magazine, statiei de autobuz, parc zona Sagului langa parcul Clabucet. Pret. ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camerere,renovat,  CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City
6

Apartament cu 3 camerere,renovat, CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, este situat în Calea Sagului Dambovita , Timișoara, are o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite. Imobilul este decomandat, bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului.
9
7

De vanzare apartament cu 3 camera cu suprafata utila de 56 mp si este compartimentat asftel: - bucatarie - 2 dormitoare - living - baie - loc pt masina de spalat - 2 balcoane inchise Dotari: Mașina de spalat rufe, Aragaz, Cuptor microunde Frigider Mașină de spălat vase Aspirator Aer conditionat. Apartamentul ...

1554 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobiltat cu posibilitate de centrala Sagului
11

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie etajul 1 Calaea Sagului
7

Va propunem spre vanzare apartament in Sagului, decomandat, situat la etajul 1,scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - Baie cu geam Se vinde ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU
7
4

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, la parter inalt cu vedere la bulevard, la 3 minute cu masina de Piata Operei. Blocul este termoizolat si recent amenajat, inclusiv rampa persoane cu dizabilitati. Apartamentul este recent renovat, 49 mp utili, balcon inchis amenajat, tamplarie integral ...

1898 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etaj intermediar centrala proprie Sagului
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, situat la etaj 3 din 4 , semidecomandat, comfort 2, cu o suprafata de 54 mp utili, 2 balcoane inchise, clima, centrala pe gaz, bloc izolat termic, se vinde mobilat si utilat. In apropiere de Lidl, Profi, Carrefour, farmacii, parcul Clabucet, Shopping City la 10 ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara