Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
44

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu nou   zona Șagului, lângă Lidl!
9
8

Ansamblu nou zona Șagului, lângă Lidl!

Apartamente 2 camere | Grădină Balcon | Parcare inclusă; Construcție P+2E+M, cu lift; Suprafațe utile: 44 64 mp; Prețuri între 100.000 - 200.000 Euro; Parter cu grădină | Mansardă cu terasă; Încălzire în pardoseală, termostat ambiental în fiecare cameră; Centrală proprie, finisaje moderne; Majoritatea ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, bloc cu lift, zona Sagului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 37 mp utili si este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc cu lift. - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie - Balcon ...

1500 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara