Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Sagului
19
9

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Sagului

Se vinde casă P+M spațioasă, situată într-o zonă liniștită din zona Șagului, ideală pentru o familie care își dorește confort și funcționalitate. Locuința are 131,47 mp utili, pe un teren de 266 mp, fiind compartimentată practic: 4 dormitoare, living generos, 2 bucătării, 3 băi, dressing, cameră tehnică ...

1468 EUR/m2 | 131 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere cu balcon, complet renovat ..Calea Sagului
5
2

Acest apartament de 2 camere se află la etajul 2 al unui bloc construit în 1978. Suprafața totală este de 38 mp plus un balcon de 3 mp, oferind un spațiu confortabil pentru locuit. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de: balcon debara bucătărie separată încălzire centralizată geamuri din plastic interfon ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului
4
2

Apartament zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi
20
4

Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi

Nu rata ocazia de a deveni proprietarul acestui apartament deosebit! Acest apartament nu va ramane mult timp pe piata – lasati-va sedusi de farmecul sau si transformati-l în caminul dumneavoastra! Evand Homes ofera la un pret atractiv, un apartament decomandat cu 3 camere cu o suprafata utilan de 73 ...

1530 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea