Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
2

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 106.000 Eur., negociabil. ...

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
35

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
18

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
35

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea