Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili, etaj 3 - Sagului
7
1

ID: P2216 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, CONFORT 1 SPORIT, 65 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de 2 balcoane generoase. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, complet renovat de vanzare in zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere, decomandat / complet renovat / venit pasiv/ in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament spatios si modern, cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Sagului, ideal pentru locuinta de familie, cat si pentru investitie. Imobilul se aflat la etajul ...

1792 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
13

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
43

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3
15

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3

Un apartament complet mobilat, gata de mutare, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Calea Sagului – chiar langa complexul Turist. Ideal pentru locuire imediata sau investitie cu randament bun datorita pozitiei. Proprietatea ofera un echilibru excelent intre spatiu, compartimentare si accesibilitate, ...

1909 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
1

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina situat la parterul unui bloc.
8
1

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina , situat la parterul unui bloc. Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: - birou - sală - cabinet - sală de așteptare -  baie - magazie Intrare directă din stradă, ideal pentru: - birouri - cabinet medical - salon - activități comerciale sau ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
1

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

DE VANZARE apartament lux 2 camere bloc nou zona Brâncoveanu Timisoara
2

APOSTU ESTATE va propune spre vânzare ap cu 2 camere in bloc nou, intr-o zona linistita si totusi aproape de tot ce conteaza. Spatiu generos, lumina naturala din plin, terasa mare cu panorama, finisaje premium si o compartimentare gandita pentru confort zilnic. Acces rapid catre punctele cheie ale orasului, ...

2470 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
10
6

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 54 mp,langa sectia 3 politie,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este decomandat,are centrala proprie pe gaz si clima. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii, va rog sa ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1784 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
8

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Sagului
5
4

Apartament 2 camere zona Sagului

Se da la vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, dotat cu toate cele necesare. Complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 45 mp. Etaj intermediar: etajul 4. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea