Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
19

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
19

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

1422 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Sagului
8
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1419 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
54

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera,situat la etajul 1,suprafata de 29 mp,aproape de Shopping City. Este situat intr-o zona buna,cu mijloace de tranport in apropiere. Se vinde complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru orice ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
12

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Calea Sagului. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire se face deocamndata la oras, centrala este in curs de montare Se vinde mobilata si utilata ca in poze. Sunati pentru vizionari.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
31

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
35

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
16

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Șagului, 30 mp, etaj 3. Proprietatea beneficiază de o poziționare bună,cu acces rapid către principalele artere ale orașului, fiind ideală pentru o persoană sau ca investiție imobiliară. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren industrial/comercial cu PUZ-14.414 mp–Calea Sagului, Timisoara
12

Oportunitate excelenta de investitie intr-una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare comerciala si industriala din Timisoara – Calea Sagului – Drumul Cenusii, in proximitatea Metro, Leroy Merlin si SMW fabrica de biciclete Decathlon. La doar cateva minute de nodul rutier Calea Sagului – acces ...

14,414 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
7
43

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 52 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul unei centrale proprie pe gaz . Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
28

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: parcare mare amenajata langa bloc acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea