Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etajul 2, zona Sagului, Timisoara
9
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 53 mp utili si este situat la etajul 2. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Hol - Dormitor - Baie - ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan de vanzare 10.226 mp, Zona CET SUD
15

Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Calea Chisodei. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii industriale, situat in Timisoara, zona SUD, avand o suprafata de 10.226 mp, numar fronturi 1 si deschiderea ...

10,226 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
16

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
122

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului
4
88

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , utilat , Ana Ipatescu Calea Sagului , etaj 4 . Pentru a va oferi mai multe informatii , va rog sa ma contactati!

1173 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,65 mpu, zona Turist,bloc anvelopat,2 lifturi,decomandat. Negociabil!
12
1

Vindem apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, 65.3 mpu plus 2 logii in suprafata totala de 4.2 mpu, situat in bloc izolat termic exterior, la etaj 9 10 - vedere panoramica si 2 lifturi, cu 4 apartamente pe nivel. Model cu vedere pe o singura parte (regasiti schita apartamentului in fotografii), ...