Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate group va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Calea Șagului lângă Shopping City Suprafata utila de 54 mp, situat la mansardă, într-o zonă foarte căutată din Calea Șagului , la doar câteva minute de Shopping City Timișoara. Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Compartimentare: • ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
7

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
8

Apartament 4 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 din 2 si are o suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie spatioasa, complet ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 50 mp utili si este situat la etajul 3 din 5. Confortul termic este asigurat prin intermediul centralei proprii pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Zona ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului
1
1

Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii industrial de vanzare in Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan 1600 mp – ideal pentru constructii industriale sau de depozitare cu suprafata totala pana la 6.400 mp, situat intr-o zona in dezvoltare, pretabil pentru constructia de hale industriale sau ...

1,600 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
10

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu
4
2

Vanzare apartament 2 camere Ana Ipatescu

Ofer spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , utilat , Ana Ipatescu Calea Sagului , etaj 4 . Pentru a va oferi mai multe informatii , va rog sa ma contactati!

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift
6
1

Apartament 3 camere, centrala proprie, bloc izolat, lift

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Sagului, langa Piata Iuliu Maniu Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 10, intr-un bloc anvelopat si bine intretinut din zona Sagului, in apropiere de Piata Iuliu Maniu. Apartamentul se vinde mobilat si ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 2 | centrala proprie | renovat | mobilat si utilat |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului; - etaj 2/4 -suprafata utila: 39 mp - model cu 1 baie cu cabina de dus si geam pentru aerisire; -balcon inchis de 4 mp; - apartement recent renovat complet; -apartamentul se vinde mobilat si utilat; - ...

2359 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
194

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
128

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
124

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea