Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului
11

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 3, Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, într-o locație bine conectată și apreciată pentru accesul facil către numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 41,5 mp și este amplasată la etajul 3 din 4, într-un bloc izolat termic, cu mansardă. ...

1939 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
15

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere - 77,7 mp utili - Etaj 3/10 - Șagului
1

Apartament 4 camere - 77,7 mp utili - Etaj 3/10 - Șagului

BLITZ va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, spațios și bine compartimentat, cu o suprafață utilă de 77,7 mp, situat la etajul 3 din 10, într-un imobil prevăzut cu lift, în zona Șagului. Locuința se află în curs de renovare completă, cu termen de finalizare 9 mai, fiind ideală pentru cei care ...

1802 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă individuală, 150 mp
8

Casă individuală, 150 mp

Blitz vă propune spre vânzare o casă individuală 150 mp , teren 370 mp, compusă din 3 dormitoare, bucatarie, living si baie. Imobilului îi este alipită o anexă. Are loc de parcare in fata casei. Cod ofertă / ID BLITZ: P162929

1233 EUR/m2 | 150 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2
13

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2

Blitz,va propune un apartamrnt cu 3 camere,etaj 2 ,zona buna ,miloace de transport in apropiere,supermarchet. Cod ofertă / ID BLITZ: P159835

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului
8

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Calea Șagului – Shopping City Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Situat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
43

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...

1262 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
4
8

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Propunem spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat, situat in zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3 si are o suprafata de 35 mp. Compartimentarea este decomandata. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 4 apartamente la curte comuna cu teren total 748 mp
9
10

Casa individuala cu 4 apartamente separate, pod mansardabil si gradina generoasa – zona Sagului, Timisoara Descriere: FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Sagului – o proprietate aparte, unde traditia anilor 1950 se intalneste ...

845 EUR/m2 | 148 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului
20
5

Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape pricipala, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

2121 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea