Promovat
2 camere decomandate | parter | renovat | acces facil | zona Soarelui
15

Daca iti doresti un apartament decomandat, spatios si accesibil, aceasta proprietate de 2 camere, situata la parter și cu 50 mp, te asteapta intr-o zona linistita si bine conectata. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil renovat, ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Soarelui | Lidia Park
12
1

Apartament cu 3 camere | Soarelui | Lidia Park

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, mobilat si utilat, in zona Soarelui, foarte aproape de Parcul Lidia, ZONE 1, SUD Plaza, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 60mp. Compartimentarea ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Soarelui, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 66 mp. Compartimentare: - Hol de ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, luminos, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc nou cu lift si are o suprafata de 61 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2462 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, 20 mp, etaj 4 - Soarelui
5

Apartament cu o camera, 20 mp, etaj 4 - Soarelui

ID: P1797 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 20 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2850 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
7

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,aflat la etajul 2,cu o suprafata de 32 mp,situat intr-o zona linistita si bine cotata a orasului. Zona ofera multe avantaje,precum acces la mijloace de transport in comun,spitalul judetean,licee si scoli,Parcul Lidia,magazine,farmacii,banci,etc. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, structura este de beton, ...

2555 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
69

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
59

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament 1 camera in zona Soarelui,cu balcon,complet mobilat si utilat modern,cu o suprafata de 36 mp,la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport,parcuri,scoli,facultati,magazine,fiind situat intr-o zona buna ca si investitie. Pentru orice informatie sau alte detalii suplimentare,va ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui