Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, localizat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 si are suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol spatios - Bucatarie deschisa - Living luminos - 2 Dormitoare mobilate - Baie cu ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lidia | Bloc nou | Parcare inclusă | 44 mp
4

Agentia 360Grade Imobiliare propune spre vânzare: Apartament 2 camere – ideal pentru locuit sau investiție Zona Lidia – Uranus Plaza | Parcare inclusă Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou cu 4 etaje, într-o zonă foarte bine poziționată din Timișoara, în ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandate | parter | renovat | acces facil | zona Soarelui
15

Daca iti doresti un apartament decomandat, spatios si accesibil, aceasta proprietate de 2 camere, situata la parter și cu 50 mp, te asteapta intr-o zona linistita si bine conectata. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil renovat, ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,aflat la etajul 2,cu o suprafata de 32 mp,situat intr-o zona linistita si bine cotata a orasului. Zona ofera multe avantaje,precum acces la mijloace de transport in comun,spitalul judetean,licee si scoli,Parcul Lidia,magazine,farmacii,banci,etc. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
131

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui