Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
6
2

Apartament cu o camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 32 mp . Compartimentare: - ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
10

Apostu Estate va propune spre vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul 3 din 4.Apartamentul dispune de vedere pe două părți si este decomandat. Suprafața utila este de 50 mp + balcon si este compartimentat astfel: Hol de acces Bucatarie Baie Dormitor Living Confortul termic este asigurat ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament  cu 3 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
7

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui Apartamentul are o suprafata de 68mp utili+ balcon si este situat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2012 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, in bloc nou, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc anvelopat, cu regim de inaltime P+2E si dispune de o suprafata ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Soarelui, Timisoara
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, decomandat, confort 1, zona Soarelui, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata de 65 mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living spatios - ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui
7

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 54 mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - Living spatios - Dormitor mobilat - Baie -balcon ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
131

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,aflat la etajul 2,cu o suprafata de 32 mp,situat intr-o zona linistita si bine cotata a orasului. Zona ofera multe avantaje,precum acces la mijloace de transport in comun,spitalul judetean,licee si scoli,Parcul Lidia,magazine,farmacii,banci,etc. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea