Promovat
3 camere spațios – mansardă modernă, 68 mp Soarelui
9

3 camere spațios – mansardă modernă, 68 mp Soarelui

Apartament 3 camere spațios – mansardă modernă, complet mobilat și utilat 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, ideal pentru locuință personală sau investiție. Detalii imobil: An construcție bloc: 1978 (proiect ...

1375 EUR/m2 | 68 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, izolat, zona Soarelui, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai , 2 balcoane,zona Soarelui
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Soarelui, spatios si luminos. Model mare, cu vedere pe 2 parti.Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje,. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Imobil P+2E+M, cu spațiu comercial, în Timișoara, zona Spitalul Județean, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un imobil, cu o structură de rezistență foarte solidă, construcție P+2E+M, situat într-o zonă semicentrală a orașului. Cu o suprafață utilă totală de aproximativ 740 mp, proprietatea dispune și de un etaj mai scund, tip mezanin, situat ...

1349 EUR/m2 | 740 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
9

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 2012, structura ...

1710 EUR/m2 | 38 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui
7
51

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 45mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1689 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 50mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
60

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament 1 camera in zona Soarelui,cu balcon,complet mobilat si utilat modern,cu o suprafata de 36 mp,la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport,parcuri,scoli,facultati,magazine,fiind situat intr-o zona buna ca si investitie. Pentru orice informatie sau alte detalii suplimentare,va ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 48 mp, zona Soarelui
6
7

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 48 mp, zona Soarelui

Blitz va propune sa descoperiti acest apartament cochet cu 2 camere, situat într-un bloc mic, pe o stradă retrasă și liniștită, în inima zonei Soarelui – una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara. Locuința se remarcă printr-un balcon generos, ideal pentru momente de relaxare, și oferă ...

1896 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
71

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
10

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara