Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, de vanzare, bloc nou,zona Soarelui, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul are o suprafata de 55 mp utili + balcon si este situat la etajul 10 intr-un bloc nou cu 12 etaje. - Hol de acces - Bucatarie ...

2727 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, in bloc nou, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc anvelopat, cu regim de inaltime P+2E si dispune de o suprafata ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
60

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament 1 camera in zona Soarelui,cu balcon,complet mobilat si utilat modern,cu o suprafata de 36 mp,la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport,parcuri,scoli,facultati,magazine,fiind situat intr-o zona buna ca si investitie. Pentru orice informatie sau alte detalii suplimentare,va ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, structura este de beton, ...

2555 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, et2, zona Soarelui
1
5

Proprietar vând apartament 2 camere Zona Soarelui Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2. Compartimentare practică Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Aproape de magazine, mijloace de transport,scoli și puncte de interes Două școli în apropiere și grădiniță ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 50mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 48 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, detalii, ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, Zona Soarelui, langa parcul Padurice, la doi pasi de statia pt. transport in comun. Apartamentul este decomandat, situat la etajul 3, avand o suprafata de 50 mp foarte luminos, cu o bucatarie mare, si 2 balcoane.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui
7
51

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 45mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1689 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament de 2 camere in zona Soarelui,56 mp,etaj 2 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1989,apartamentul este amplasat la aproximativ 5 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Spitalul Judetean,Complexul Studentesc si statiile liniilor 15 si 16. Sunati pentru viz ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
9

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Soarelui
3
8

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea